<

Dla mojej drogiej, ukochanej Marii - Gotowa miłosna kartka

Podziel się ...
Wyślij adres z kartką
Link do kartki
Wstaw kartkę na swoją stronę


Dla mojej drogiej, ukochanej Marii

Rok mija od naszego pierwszego spotkania. I choć przeminął on bardzo szybko to warto się zatrzymać nad niektórymi przemyśleniami i wydarzeniami z naszego życia.
Nasz wiek jest piękny dlatego ,że dajemy sobie radość, szczęśliwość oraz nadzieję na dalsze życie. Cóż można powiedzieć ; dla mnie to jest jakaś magia spotkanie z Tobą z osobą o wyjątkowej osobowości i urodzie.
Czasami ogarnia mnie wyjątkowe uczucie uniesienia przy Tobie choć ona trwa ciągle tylko w nie co innej skali. Powiedzieć Tobie ,że dziękuję za to, to za mało. Wyrazić to muszę jeszcze w innych słowach , które przychodzą mi teraz na myśl

Dałeś mi tyle szczęścia, że zapomniałam o moim smutku. Oczarowałeś mnie swoją dobrocią. Uczyniłeś mnie królową swojego serca. Dałeś mi tyle radości. Dałeś mi tyle ciepła. Skąpałeś mnie w swojej czułości i obdarowałeś najpiękniejszym uczuciem na świecie – miłością.
Kiedy jesteśmy zakochani, czujemy się wolni i czujemy się sobą. Nie mamy nic do ukrycia. Nie potrzebujemy kłamstw, żadnej zdrady, bo mamy to, co najważniejsze. Mamy źródło naszej radości. Mamy miłosne uniesienia. Czujemy się dobrze, zrównoważeni i szczęśliwi. Czujemy się wolni i silni. I nie potrzebujemy niczego innego niż naszej wspólnej miłości.

Potrzebuję Twojej obecności, Twojej czułości, Twoich pocałunków, Twoich pieszczot. Muszę cię przytulić, poczuć cię lepiej i poczuć Twoje ciepło. Po prostu potrzebuję Cię moja droga. Chcę być z Tobą, aby żyć i cieszyć się naszą magiczną miłością. 

Dałeś mi ogromny prezent. Dałeś mi prawdziwą miłość. Tę, która sprawia, że cierpienie znika. Tę, która budzi uśmiech, rozwesela serce i daje nadzieję. Dałeś mi miłość, o której wszyscy marzą. Pozwoliłeś mi odkryć jej piękno. Pozwoliłeś mi zasmakować jego słodyczy i świeżości.

Jesteś pierwszą myślą, kiedy się budzę i ostatnią, kiedy zasypiam.

Jesteś moim ogrodem rozkoszy, moim rajem pożądania. Kocham Cię i nie mogę żyć bez Twojej obecności.

Myślami wybiegam już do naszego sylwestra, którego będziemy mieć zaszczyt spędzić w przepięknej Pradze. Jestem pewny, że ta wyjątkowa noc będzie najcudowniejszą w naszym wspólnym życiu. Przynajmniej wiem, że na pewno będziemy wtedy razem. Ogromnie mnie też cieszy pobyt w Kudowie razem z Tobą a przed nami jeszcze cudowne chwile, które razem stworzymy, zależy to tylko od nas. Życzmy sobie następnych 365 dni i tyle lat tu na ziemi i wszechświecie.

Życzy Grzegorz